Поводочниця FR 29х13
Опис
напівжорстка сумка-повідочниця для коропових повідців і термінальних снастей. Виконана з фірмового вологостійкого матеріалу Oxford 650D. Має компактну продуману конструкцію, закривається на блискавку. З одного боку основного відділення знаходиться повідочниця для коропових повідців, виконана з EVA, з іншої — пластикові коробочки для зберігання дрібних аксесуарів (гачків, застібок, кілець, вертлюжків і тому подібного). Завдяки жорстким вставкам сумка-повідочниця забезпечує прекрасний захист вмісту.
Характеристики Сумка-повідочниця
- Розмір: 29x14x5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fishing Roi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

