
Коробка для зберігання лідерів із ледкора Carp Pro Leader Storage
153 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPLSL
+380 (93) 966-39-58
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carp Pro Leader Storage – коробка для компактного та зручного зберігання лідерів із ледкора. Забезпечує їхнє компактне розміщення без неприємних заплутувань. Коробка Carp Pro Leader Storage вміщує до 6 готових лідерів із ледкора та має окремий відсік для кожного з них. Leader Storage ідеально підходить для зберігання таких мотажів, як Lead Clips, Helicopter та лідерів із вертлюжком.
Характеристики
Виробник: Carp Pro
Код товару: CPLSL
Призначення: Для лідерів
Кріплення на пояс: Немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


