
Набір з двох стійок і двух буз-барів Carp Pro Buzz & Sticks Kit In Bag
1 494 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPHB002
+380 (93) 966-39-58
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carp Pro Buzz & Sticks Kit In Bag - компактний набір з двох стойок і двох буз-барів для коропової ловлі. Телескопічні стійки оснащені спеціальними загостреними наконечниками, за допомогою яких легко угвинчуються в грунт. Буз-бари розраховані на два вудлища. Мають контргайки для фіксації електронних сигналізаторів клювання і утримувачів комля. Buzz & Sticks Kit In Bag поставляється в зручній непромокальній сумці на блискавці. Вміст закріплюється усередині сумки за допомогою липучок. Сумка оснащена ручками для перенесення.
Характеристики
Виробник: Carp Pro
Код товару: CPHB002
Матеріал: Метал
Кількість ніг: 2
Вага: 0.74 кг
Довжина переднього / заднього буз-бару: 25 см
Розмір в складеному вигляді: 45x24x5 см
Чохол: Є
Довжина ніг: 40-60 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Ширина | 25 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴

